Mūsų istorija

“Norėčiau, kad mano atrinkti papuošalai teiktų džiaugsmą kasdien.”

Mažytis brangakmenio blykstelėjimas ant Jūsų rankos yra tarsi slaptas prabangos kodas, reiškiantis, kad esate tokie vieninteliai, ypatingi, išskirtiniai. Nelaukite ypatingos progos ir leiskite sau mėgautis, nes tai ne tik stiliaus detalė, bet svarbiausia – priminimas apie Jūsų asmenybės unikalumą. Kiekvienas mūsų salone esantis papuošalas yra atrinktas profesionaliai, su didžiule meile ir laukia naujų šeimininkų, kurie pratęs jų istoriją.

LAURA
antikvariato savininkė

Neteisinga galvoti, kad senoviniai papuošalai yra senamadiški. Tai – vertybės, nepavaldžios laiko tėkmei. Antikvarinė juvelyrika yra neblėstanti mados tendencija, šiuolaikiniam įvaizdžiui suteikianti prabangos ir pilnatvės šleifą.

Aš gimiau Klaipėdoje, baigiau medicinos studijas. Studijuodama sutikau savo būsimą vyrą Juozą, kuris domėjosi antikvariniais ir gražiais daiktais. Mūsų kelionių metu visada susirasdavome ir aplankydavome antikvarines parduotuves, sendaikčių turgelius, kuriuose įsigydavome antikvarinių papuošalų bei kitokių senovinių daiktų. Tai pakeitė mano požiūrį į juvelyriką ir senovinius daiktus visam laikui.
Viskas klostėsi po truputį ir šiandien galime pasigirti išskirtine, Lietuvoje didžiausia ir gražiausia, antikvarinių papuošalų parduotuve, kurioje galite pasijusti kaip Paryžiuje, ar Londone. Tam reikėjo daug žinių, kantrybės ir sunkaus visos komandos darbo. Aš gimiau Klaipėdoje, baigiau medicinos studijas. Studijuodama sutikau savo būsimą vyrą Juozą, kuris domėjosi antikvariniais ir gražiais daiktais. Mūsų kelionių metu visada susirasdavome ir aplankydavome antikvarines parduotuves, sendaikčių turgelius, kuriuose įsigydavome antikvarinių papuošalų bei kitokių senovinių daiktų. Tai pakeitė mano požiūrį į juvelyriką ir senovinius daiktus visam laikui.Viskas klostėsi po truputį ir šiandien galime pasigirti išskirtine, Lietuvoje didžiausia ir gražiausia, antikvarinių papuošalų parduotuve, kurioje galite pasijusti kaip Paryžiuje, ar Londone. Tam reikėjo daug žinių, kantrybės ir sunkaus visos komandos darbo.
Scroll To Top
  • Meniu
  • Kategorijos
Uždaryti

Krepšelis 0

Uždaryti

Prekių krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą